Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

PlatformaDodaj Dobra

Platforma DODAJ DOBRA to inicjatywa podjęta przez FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY, której celem jest przygotowanie narzędzi do pomnażania dobra za pomocą platformy internetowej umożliwiającej założenie zbiórek pieniężnych, szkoleń teoretycznych z zakresu fundraisingu i wolontariatu, praktyki oraz budowania relacji. Aktywizuje ona i pomaga młodym dostrzec potrzeby społeczności o mniejszym i większym zasięgu, szukać rozwiązań i poprzez włączenie się w konkretne działania - zmieniać ten świat na lepsze!

Z dostępnych narzędzi mogą korzystać zarówno organizacje działające na rzecz młodzieży, jak również indywidualne osoby. Grupę docelową stanowi młodzież w wieku 14-30 lat.

Tutaj powinno byc zdjęcie