%SEO%
Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Akademia FundraiseraDodaj Dobra

Akademia Fundraisera to część Platformy Dodaj Dobra, która ma na celu wykorzystanie potencjału młodych ludzi oraz promocję idei pomagania. Poprzez szkolenia ze specjalistami i dostępną bazę informacji z zakresu fundraisingu oraz wolontariatu pragniemy umożliwić uczestnikom zdobycie konkretnej wiedzy i umiejętności na temat organizowania środków na pomoc oraz wsparcie działań.

Wierzymy, że skuteczna nauka musi być połączona z praktyką – Platforma Dodaj Dobra umożliwia przygotowanie i przeprowadzenie działań, które pozwolą utrwalić zrealizowany w trakcie szkoleń materiał. 

Ukończenie szkolenia w ramach Akademii Fundraisera kończy się uzyskaniem certyfikatu, który stanowi potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności.

Chcesz planować oraz realizować swoje pomysły?
Chcesz dowiedzieć się jak pozyskiwać fundusze na takie cele?

Tutaj powinno byc zdjęcie

Dowiedz się więcej zakładając darmowe konto na naszej Platformie JUŻ DZIŚ!