Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
s. Amadeusza Sowińska CSDP
Leki dla ośrodka zdrowia w Ayos - Kamerun

Ośrodek Zdrowia w Ayos (Kamerun) został wybudowany w 2011 roku, dzięki ogromnym staraniom Sióstr Opatrzności Bożej oraz pomocy wielu fundacji. 

Nasze miasto jest niewielkie, ale lista potrzeb długa: malaria, dury brzuszne oraz wiele tropikalnych chorób niejednokrotnie pozbawiają życia.

Mieszkańcy, pomimo możliwości leczenia, często nie korzystają z tej pomocy z powodu braku środków finansowych na niezbędne lekarstwa. Pragniemy stworzyć warunki, które umożliwią walkę o swoje zdrowie i życie. Robimy, co możemy, aby dotrzeć do najbardziej potrzebujących. Leki są jednak bardzo drogie...

Oprócz posługi w Ośrodku Zdrowia od dwóch lat prowadzimy sierociniec dla dziewcząt. Obecnie opieką obejmujemy dzieci w wieku od 12 miesięcy do 19 lat, które również korzystają z opieki medycznej Ośrodka.  Każda z nich nosi w sobie trudną i bolesną historię.

Nasza strona internetowa: link

Wszystkim Darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i wkład w rozwój dzieła!

s. Amadeusza Sowińska CSDP wraz z Siostrami i Wychowankami

Zbiórka zakończona

7
Ostatnie wpłaty
Maciej
+30.00
Filip
+100.00
Urszula
+100.00
Gosia Roman
+45.00
Jakub
+50.00
Dariusz
+50.00
Martyna
+10.00