Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
Koło KSM przy PP
Wsparcie organizacji XV-lecia koła KSM przy Politechnice Poznańskiej

Jesteśmy grupą studentów związanych z Politechniką Poznańską. Połączyła nas jedna ze wspólnot Duszpasterstwa św. Rocha w Poznaniu - koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W ramach niej spotykamy się raz w tygodniu i rozmawiamy o Bogu, naszych pasjach i nawzajem się rozwijamy.

W tym roku mija 15 lat od założenia naszej Wspólnoty. Chcielibyśmy zorganizować uroczystą galę, na której uczcimy i godnie upamiętnimy zarówno założycieli, jak i całą historię Koła.

Niestety koszty organizacji przewyższają nasz budżet, stąd prośba o pomoc finansową. Stwarza to okazję możliwości wsparcia podsumowania piętnastu lat rozwijania pasji i rozwoju intelektualnego oraz duchowego, realizowanego poprzez naszą najważniejszą inicjatywę - pogłębianie relacji z Panem Bogiem. Działo się to wśród studentów, którzy zakładali nasze Koło; wśród tych, którzy włączali się w Jego działanie na przestrzeni tych lat; dzieje się to wśród nas. Fakt ten, jak i to, że wciąż dołączają do nas nowe osoby pozwala wierzyć, że nasze dzieło będzie trwać co najmniej kolejne 15 lat ????

Prosimy więc o Waszą pomoc!

Zbiórka zakończona

16
Ostatnie wpłaty
Damian
+50.00
Ewa
+100.00
Michał
+100.00
Michał
+100.00
A&K
+200.00
Mirosława
+100.00
Paweł
+10.00
M
+100.00
Tomasz
+100.00
Wiktoria
+25.00
Alicja
+50.00
Adrian
+100.00
D
+10.00
Wiktoria
+25.00
Mariusz
+30.00
Michał
+50.00