Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej
Zakup sprzętu pomoże nam w poprawie jakości kursów oraz wydarzeń organizowanych dla młodych, chcących nieustannie się rozwijać.

Jesteśmy Stowarzyszeniem, którego głównym celem jest kształtowanie i formowanie dojrzałych chrześcijan.

Organizujemy biwaki, rekolekcje oraz rożnego rodzaju szkolenia dla młodzieży w wieku 14-30 lat. Wydarzenia najczęściej odbywają się w halach, szkołach lub kościołach, gdzie dostęp do sprzętu multimedialnego jest ograniczony. Dotychczas sprzęt używany do organizacji szkoleń był wypożyczany. Przez rozwój Stowarzyszenia, a co za tym idzie rozwój wydarzeń oraz zwiększenie ich częstotliwości brak prywatnego sprzętu zaczął być coraz częściej problemem nie do rozwiązania.

Zakup sprzętu pomoże nam w poprawie jakości kursów oraz wydarzeń organizowanych dla młodych, chcących nieustannie się rozwijać. Niestety, cena zakupu sprzętu wykracza poza nasze finansowe możliwości stąd pomysł na założenie tej zbiórki.

LINK: Nasza strona internetowa 

Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego dziękujemy za Wasze wsparcie!
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej

Zbiórka zakończona

5
Ostatnie wpłaty
Adam
+100.00
Michał
+200.00
Jan
+10.00
Brajan
+100.00
Ania
+30.00