Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
Marta Marchewka
Dzięki zebranym środkom będziemy mogli zakupić nowe łóżka i materace dla Domu Dziecka. Umożliwi to również zwiększenie ilości miejsc w placówce dla dzieci oczekujących na nie.

Witam, Mam na imię Marta i od kilku lat wspomagam Dom Dziecka Mario i Olek w Lidzbarku Welskim. 

Organizuję zbiórki ubrań, zabawek, artykułów chemicznych oraz mebli dla podopiecznych placówki, a na Święta Bożego Narodzenia organizuję dla Nich prezenty pod choinkę. Co roku zakładam też zbiórkę, z której środki przeznaczam na zakup potrzebnych do placówki rzeczy. 

W tym roku celem zbiórki jest zakup nowych łózek i materacy, które przez wieloletnie użytkowanie są już zniszczone.

Na przyjęcie do placówki czekają kolejne dzieci, jednak fizycznie nie ma dla Nich miejsc ze względu na brak wolnych łóżek. Zakup nowych, piętrowych łóżek pozwoli na zwiększenie ilości miejsc w placówce. Aktualnie potrzebnych jest 8 nowych łóżek (wraz z materacami), a do wymiany jest przynajmniej 6 materacy w już znajdujących się w placówce łóżkach.

Mam nadzieję, że razem uda nam się zebrać potrzebną kwotę, a przynajmniej jej część.

Profil Domu na Facebook


Za każdą wpłaconą złotówkę serdecznie dziękuję!
Pamiętajmy, dobro zawsze wraca!

Zbiórka zakończona

0
Ostatnie wpłaty