Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Zbieramy środki na zakup przyborów szkolnych dla dzieci oraz niezbędnych artykułów chemicznych dla szkół, aby wspomóc edukację i codzienne życie polskich społeczności w tych regionach.

OZIORNOJE

W Oziornoje mieszkają do dzisiaj Polacy, którzy kultywują tradycję i wiarę swoich przodków. Jest biblioteka, szkoła oraz co najważniejsze Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Nasi rodacy borykają się z licznymi problemami, dlatego też Akcja Polak z Sercem zamierza wesprzeć ich poprzez ofiarowanie przyborów szkolnych dla najmłodszych dzieci oraz podstawowych artykułów chemicznych do szkoły, aby choć w ten sposób wspomóc naszych Rodaków.

Źródła: 
Oziornoje cud na nieludzkiej ziemi

cud w Oziornoje

 

KAPSZAGAJ (AŁMATY)

Przy parafii rzymsko-katolickiej pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kapszagaj w regionie Ałmaty prowadzonych jest pięć domów opieki, w których mieszkają dzieci wraz z opiekunami i wychowawcami. Jest to jedyna tego typu placówka w Kazachstanie, która prowadzi tego typu działalność. Przy parafii działa pięć placówek: dom św. Marcela, dom św. Klary, dom św. św. Antoniego, dom św. Franciszka i dom św. Joanny d’Arc. Do domu dziecka trafiają zwykle dzieci wychowywane przez jednego rodzica, który nie jest w stanie zapewnić swojemu dziecku odpowiednich warunków z powodu braku mieszkania, braku pracy, choroby, alkoholizmu albo niemoralnego życia. Pod opieką placówki znajdują się dzieci polskiego pochodzenia oraz innych narodowości. Potrzebują oni pomocy finansowej, aby to wspaniałe dzieło przetrwało.

 

Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy "Polak z Sercem". Każda pomoc ma znaczenie, a Twoja dobroć i solidarność mogą realnie wpłynąć na życie wielu rodzin. Razem możemy zrobić różnicę, przynosząc nadzieję tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Pomóż nam kontynuować misję wsparcia i odbudowy. Twoje wsparcie jest cegiełką w budowie lepszego jutra dla Polaków na Kresach.

 

Jak możesz pomóc?

Darowizny finansowe: każda kwota ma znaczenie.
Rozpowszechnianie informacji: podziel się naszą akcją w swoich mediach społecznościowych.

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaangażowanie w naszą wspólną sprawę!

Zbiórka zakończona

11
Ostatnie wpłaty
Marta
+10.00
Krzysztof
+50.00
Iwona
+1000.00
Aleksandra
+50.00
Andrzej
+100.00
Bogdan
+100.00
Basia
+50.00
Bogna
+10.00
Dorota
+100.00
Renata
+100.00
Andrzej
+100.00