Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

30-03-2023

226

Grupa licytacyjna

FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY administrująca Platformą Dodaj Dobra proponuje organizatorom zbiórek oraz chętnym darczyńcom nowe narzędzie w postaci grupy "licytacyjnej" na portalu Facebook!

 

Na czym to polega? 

• Organizatorzy zbiórek oraz osoby chcące włączyć się w ich wsparcie publikują na grupie licytacje skierowane do potencjalnych darczyńców.

• Licytowanie odbywa się w komentarzach pod danym postem. 

• Zwycięzca licytacji wpłaca zadeklarowaną kwotę (darowiznę) na konto wskazanej zbiórki prowadzonej na Platformie Dodaj Dobra. 

• W porozumieniu z wystawiającym licytację, według wcześniejszych ustaleń, następuje odbiór lub wysyłka wygranego przedmiotu. 

 

Dołącz i sprawdź szczegóły już DZIŚ!

Link do grupy: Grupa licytacyjna DODAJ DOBRA

 

Proponowana grupa jest narzędziem, w ramach którego FDM, Zespół Platformy Dodaj Dobra oraz wystawiający przedmioty na licytacje, nie uzyskują żadnych przychodów. Darowizny są przekazywane przez darczyńców dobrowolnie, bezpośrednio na konto wybranej zbiórki realizowanej na Platformie Dodaj Dobra.