Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

31-12-2023

743

Ukończona Zbiórka "POLAK Z SERCEM"

Serdeczne gratulacje z okazji pomyślnie zakończonej zbiórki "POLAK Z SERCEM"! Wasza hojność i zaangażowanie przyczynią się do niesienia pomocy dzieciom i młodzieży zamieszkującej Kresy Wschodnie.

Dzięki zebranym środkom, artykuły żywnościowe, higieniczne, a także upominki i zabawki trafią bezpośrednio do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Wasza solidarność i empatia sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. Dziękujemy, że jesteście z nami w tej niezwykłej podróży pomocy Polakom na Kresach Wschodnich.

ℹ️Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #PROO1a. Komitet do spraw Pożytku Publicznego