Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

13-12-2023

786

Dodaj Dobra Świętuje Pierwszą Rocznicę!

Drodzy Użytkownicy,

Z ogromną radością informujemy Was, że zbliża się pierwsza rocznica naszej platformy Dodaj Dobra! To niezwykły czas, pełen wspomnień i emocji związanych z niesamowitymi inicjatywami, które udało się nam razem zrealizować. Przez ten rok wspieraliśmy Was w osiąganiu celów charytatywnych, tworząc razem społeczność gotową do pomocy.

Dziękujemy Wam za każdą zbiórkę, za każdy udział, za każde dobre słowo. To dzięki Wam "Dodaj Dobra" staje się miejscem, gdzie dobro ma moc przekształcania rzeczywistości. Cieszymy się, że możemy być częścią Waszych działań na rzecz pozytywnych zmian.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne lata wspólnego tworzenia dobra i mamy nadzieję, że nasza platforma będzie nadal miejscem inspirującym do podejmowania nowych, pełnych empatii inicjatyw.

Dziękujemy za wspólny czas i zaufanie!

ℹ️Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #PROO1a. Komitet do spraw Pożytku Publicznego