Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

28-12-2023

606

Podsumowanie Roku z Dodaj Dobra

Drodzy Użytkownicy,

Zbliża się koniec roku, a my nie możemy się doczekać, aby spojrzeć wstecz na wszystkie niesamowite chwile, jakie razem przeżyliśmy na platformie Dodaj Dobra. Ten rok był dla nas pełen inspiracji, wzruszeń i prawdziwej siły wspólnoty.

Dziękujemy każdemu z Was za udział w naszych zbiórkach, za wsparcie najróżniejszych projektów charytatywnych. Razem osiągnęliśmy niezliczone sukcesy i wspólnie stworzyliśmy społeczność gotową do dzielenia się dobrem.

To również czas podziękowań dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i energię na organizację zbiórek. Wasza pasja i zaangażowanie są dla nas niewyczerpanym źródłem motywacji.

W nowym roku czekają nas nowe wyzwania i nowe możliwości tworzenia dobra. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie kontynuować tę niezwykłą podróż ku pomocy i wspieraniu tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Niech nadchodzący rok przyniesie Wam wiele radości, spełnienia marzeń i wielu okazji do dzielenia się dobrem. Dziękujemy za ten niesamowity rok i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych, które razem z Wami mamy nadzieję uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi!

ℹ️Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #PROO1a. Komitet do spraw Pożytku Publicznego