Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

AmbasadorzyDodaj Dobra

Jerzy Mika

Prezes Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia w Opolu. Od ponad 30 lat związany z organizacjami trzeciego sektora.

Szef Szkoleń, a potem także Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Współpracownik programu HR – inżynierowie dla przemysłu – Silesianum Professional. Instruktor harcerski. Redaktor podręcznika „Fundraising – teoria i praktyka”. Nauczyciel akademicki (UO, UW, UAM, WSB, UPJPII, UKSW). Współtwórca Akademii Rodziny. Przedsiębiorca.
Często pracuje przeprowadzając organizacje i firmy przez zmiany.

Spot z Ambasadorem:

Jerzy Mika

dr Jerzy Kołodziej

Wykładowca akademicki, wiceprezes zarządu Business Potential Discovery Sp. z o.o. Certyfikowany trener Insights Discovery.

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w budowaniu zespołów, nawiązywaniu relacji z ludźmi reprezentującymi różne szczeble zarządzania, tworzeniu strategii, realizacji dużych projektów biznesowych oraz w rozwijaniu biznesu w środowiskach korporacyjnych. Prowadząc zagraniczne negocjacje zdobył doświadczenie działań w środowiskach wielokulturowych.
W czasie pracy prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów w zespołach.

Spot z Ambasadorem:

dr Jerzy Kołodziej

Martyna Gieleta

Przewodnicząca Prezydium Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej w latach 2019 – 2021. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w KSM zdobyła doświadczenie, którym pragnie dzielić się z innymi. Dostrzega potrzebę stałej formacji oraz rozwoju.
Brała czynny udział w projektach takich jak „Młodzi 2.0 – Inkubator Organizacji Młodzieżowych”, „Środowisko Młodzieży”, „Polak z Sercem”.
Członek zespołu redakcyjnego magazynu „Wzrastanie” oraz dziennika kwartalnego „Wzrastaj ze Słowem” wydawanych nakładem Wydawnictwa GOTÓW.

Spot z Ambasadorką:

Martyna Gieleta

Jan Cytryński

Koordynator kampanii 1.5% podatku Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Pozostający pod jego opieką zespół składa się z Druhen i Druhów KSM, którzy odbyli szkolenie fundraisingowe i chcą świadomie oraz aktywnie pozyskiwać fundusze na rzecz stowarzyszenia.
Swoje powołanie do służby KSM rozwijał pełniąc różne funkcje w Zarządzie Diecezjalnym. Obecnie jest Skarbnikiem ZD i w tej dziedzinie pragnie dalej rozwijać swoje umiejętności.

Pragnie służyć innym młodym, o czym sam mówi: „Jest to misja, aby inspirować innych do działania, które doprowadzi ich do zbawienia. Tego mogę dokonać tylko przez cnotę, naukę i pracę.”

Spot z Ambasadorem:

Jan Cytryński

Agnieszka Mazurek

Współzałożycielka Fundacji Wstawaj Alicja, pod której skrzydłami prowadzony jest Ośrodek Neurorehabilitacji w Turce k. Lublina.

Bezpośrednim powodem powołania Fundacji do istnienia był wypadek samochodowy siedemnastoletniej wówczas Alicji Mazurek – córki Pani Agnieszki, która po tym zdarzeniu pozostawała w bardzo ciężkim stanie tzw. śpiączki.
Ogrom potrzeb i ludzkich trudności, który uwidocznił się po zetknięciu z tematem neurorehabilitacji sprawił, iż mimo śmierci Alicji w grudniu 2019 roku, Fundacja postanowiła kontynuować swoją działalność obejmując opieką pacjentów neurologicznych z różnych grup wiekowych.
Pani Agnieszka czynnie włącza się w działania Fundacji, Ośrodka, ich promocję oraz dalszy rozwój. Towarzyszy pacjentom i ich bliskim. Jako osoba, która realizowała swoją wcześniejszą karierę zawodową w innym obszarze, korzysta z wielu ofert szkoleniowych, stale poszerzając swoją wiedzę związaną z działalnością trzeciego sektora.

Agnieszka Mazurek