Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

WolontariatDodaj Dobra

Aktywności podejmowane w ramach wolontariatu umożliwiają poznanie nowych przestrzeni, dają poczucie realnego wpływu na środowisko wokół oraz przyczyniają się do wzmacniania poczucia sensu angażowania się. Ponadto umożliwiają zdobycie doświadczenia podczas robienia czegoś ważnego i pożytecznego. Wolontariat to także wyjątkowa okazja do poznania przyjaciół oraz owocnego spędzania wolnego czasu.

Coraz więcej ludzi chce szkolić się i pomagać bezinteresownie innym. Ty też możesz! :)

Tutaj powinno byc zdjęcie

Troska o drugiego człowieka, a przede wszystkim angażowanie się w zmienianie świata na lepsze jest powszechnie znane. W przestrzeni publicznej zauważyć możemy rosnące zainteresowanie wolontariatem i swego rodzaju „modę” na pomaganie, o czym świadczyć mogą fotografie i wpisy pojawiające się często na portalach społecznościowych. Dzielenie się dobrem pociąga kolejne osoby. Praca jako wolontariusz pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń, odkrywanie talentów czy poszerzanie kompetencji. Służy ona ogólnoludzkiemu rozwojowi, dając przy tym satysfakcję i poczucie sensu pomagania.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zgłosić się jako wolontariusz ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO na platformie już dziś!