Dodaj dobra
Witaj na Platformie

DODAJ DOBRA!

To przestrzeń dedykowana młodym, w której można szerzyć dobro zakładając własną zbiórkę pieniężną oraz korzystać z oferty szkoleniowej z zakresu fundraisingu i wolontariatu. Wspieramy inicjatywy na rzecz społeczeństwa, ochrony środowiska, ochrony zdrowia, kultury, sportu i edukacji. Zarejestruj się za darmo już dziś, aby skorzystać z pełnej oferty platformy!

Czy oprócz wpłaty na tę zbiórkę pragniesz także przekazać dowolną darowiznę na rzecz FUNDACJI DLA MŁODZIEŻY?

TAK!Nie
Marta Cymbalista
Na rehabilitację łokcia tenisisty lewego i kolana prawego

Witam wszystkich, mam na imię Marta i mam 43 lata.

 

Pod koniec września 2019 zaczęłam zmagać się z tzw łokciem tenisisty (prawy). 2 lata rehabilitacji, leczenia, zastrzyków oraz sterydów... W lutym 2021 roku znalazłam jednak wspaniałego fizjoterapeutę w Poznaniu, który prowadzi mnie do tej pory. Fizjoterapeuta ten przygotował mój łokieć, a także kolana do operacji, prowadził mnie po zabiegu i po feralnie przeprowadzonej rehabilitacji na oddziale rehabilitacji w Poznaniu.

 

Cały czas walczę jednak z objawami atakującymi obydwa kolana. Cierpię z powodu zwichnięcia obu rzepek, dysplazji kości udowej i chondromalacji. 

 

W kwietniu 2022 roku okazało się jednak, że nie mogę wyprostować także lewej ręki, diagnoza: łokieć tenisisty i golfisty. Kolejne serie zastrzyków, osocza, rehabilitacja... Płacz -  ile tych operacji?

 

W grudniu 2022 roku dostałam skierowanie na operację lewego łokcia, co wiąże się z kolejną rehabilitacją przed jak i po operacji z racji występującego obrzęku...  Jeżeli operacja dojdzie do skutku to wykona ją najlepszy ortopeda we Wrocławiu. Istnieje jednak szansa, że dzięki ciężkiej i kosztownej rehabilitacji oraz wysiłkowi z mojej strony, uniknę operacji.

 

Bardzo proszę o wsparcie w finansowaniu mojej rehabilitacji, nie jestem w stanie udźwignąć tego sama... 

 

Ewentualny termin operacji został wyznaczony na 30 maja.

 

Za całe okazane dobro już teraz z serca dziękuję! 

Marta ❤️

Zbiórka zakończona

0
Ostatnie wpłaty